Sylvia Fiedler

TECHNIKI SPRZEDAŻY

Jak wpływać na decyzje klientów

  • Czy kontrolujemy własne decyzje?
  • A może chcesz mieć wpływ na decyzje innych ludzi?
  • Czy nasze zachowanie to nasz wybór, czy też ulegamy sprytnym sugestiom?

Jeśli chcesz poznać sekrety skutecznej techniki sprzedaży, ta książka jest dla Ciebie. To, jakie podejmujemy decyzje, zależy od sytuacji, w której się znaleźliśmy. Jednym słowem otoczenie i psychologiczne sztuczki, mają duży wpływ na nasze decyzje, na decyzje klientów.

Sylvia Fiedler autorka książki Techniki sprzedaży

Premiera książki będzie 30 kwietnia. Teraz możesz zamówić E-book za 50% ceny.
Zarówno książki, jak i E-booki będą wysyłane w dniu 30 kwietnia 2022 roku.

Cześć,
mam na imię Sylvia. Nie lubię zawiłych instrukcji. Nie lubię ekspertów, którzy tak tłumaczą, abyśmy nic nie zrozumieli. Nie lubię wciskania w nas wiedzy, która nam się nie przydaje, albo jest błędnie interpretowana.

Lubię za to ludzi, którzy wyciągają własne wnioski. Lubię burzliwe dyskusje. Lubię ścieranie się różnych poglądów. Bo nasz świat jest fascynujący i powinniśmy wzajemnie szanować różnorodność naszych poglądów i wzajemnie się od siebie uczyć. I tworzyć lepszy dla wszystkich świat.

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Pasjonuje się psychologią. Prowadzę dwie firmy i inwestuję na rynku nieruchomości. Ale przede wszystkim lubię analizować, rozwiązywać różne problemy i dzielić się swoim doświadczeniem.

Sylvia Fiedler autorka książki Techniki sprzedaży

Premiera książki będzie 30 kwietnia. Tutaj możesz się zapisać, jeśli chcesz dostać informację na e-mail o jej dostępności.